Maria i Józef Krzeptowscy-Jasinek
    34-511 Kościelisko - Nędzówka
    ul. Strzelców Podhalańskich 23
    tel. 018 20 707 85
    tel. kom. 0 601 505 596

Galeria zdjęc

Górale z dziada-pradziada (p. Józef jest potomkiem legendarnego Sabały), to również zasłużeni badacze historii osadnictwa rodowego na Podhalu. Są autorami monumentalnego cyklu książek przedstawiających genealogie rodów podhalańskich.

        

        krzeptowscy@poczta.onet.plzaliczki proszę wpłacać na:
Bank PKO SA O Zakopane
19 1240 1587 1111 0000 0813 0343
Maria Krzeptowska Jasinek

 

Regionalny dom w calosci wykonany w czystym, zdrowym drewnie bez jakichkolwiek chemikalii.

Komfort i nowoczesność - tutaj aż chce się mieszkać !
Gospodarze oferują wypoczynek w komfortowych warunkach. Wystrój pokoi łączy w sobie piękno i oryginalność zakopiańskiego stylu z nowoczesną funkcjonalnością. Goście spędzają tu czas w miłej, domowej atmosferze. Pokoje 2 i 3-osobowe, w regionalnym stylu, z łazienkami. W każdym z nich są eleganckie meble, nowoczesne telewizory i radioodbiorniki oraz inne atrakcje. Każdy turysta mieszkający u Państwa Krzeptowskich ma możliwość skorzystania z pięknego ogrodu, specjalnego super-grila i regionalnego szałasu. Można porzucać piłką do kosza i rozegrać mecze w tenisa stołowego. Na zmotoryzowanych gości czeka własny, ogrodzony parking. Możliwość całodziennego wyżywienia.

Piękny ogród jest idealnym miejscem do odpoczynku po trudach górskiej wycieczki. A jak tam smakuje kiełbaska i piwo !!!

Piękny ogród jest idealnym miejscem do odpoczynku po trudach górskiej wycieczki. A jak tam smakuje kiełbaska i piwo !!!

Doba w pokojach kosztuje od 35 do 80 zł. za nocleg.

Dom u Krzeptowskich, są pięknie umiejscowione, idealne dla miłośników spacerów. Domy położone są bezpośrednio przy "ścieżce pod reglami" - spacerowym centrum Tatr, tuż obok Doliny Kościeliskiej. Jest to wspaniały punkt wypadowy na spacery do centrum Zakopanego, Doliny Ku Dziurze, Doliny Strążyskiej, Doliny Białego, Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Spod domu prowadzą także popularne szlaki w wyższe partie gór - np. na Czerwone Wierchy czy na Giewont. Można poruszać się również mikrobusami, które co kilka minut odjeżdżają z przystanku oddalonego o kilkadziesiąt metrów. Z okien roztacza się wspaniały widok z jednej strony na Masyw Gubałówki, a z drugiej na Regle. Świeże powietrze, czysta jak kryształ woda i cisza to niewątpliwe atuty. Zimą obok posesji Państwa Krzeptowskich funkcjonuje wyciąg narciarski.

Każdy turysta mieszkający u Państwa Krzeptowskich może skorzystać z super-grila i pieknego regionalnego szalasu.

Z okien piękny widok na masyw Gubałówki, a z drugiej strony na dumne Regle.

W takiej stołówce posiłek smakuje jeszcze lepiej !

W takiej stołówce posiłek smakuje jeszcze lepiej !